Reklamacje i zwroty

GWARANCJA

Jeżeli otrzymany produkt będzie posiadał wady ukryte lub uszkodzi się podczas użytkowania z przyczyn niezależnych od Ciebie, możesz skorzystać z prawa gwarancyjnego, o ile gwarancja została udzielona np. przez producenta, importera lub sprzedawcę, warunki gwarancji zostały wyszczególnione w dokumencie gwarancyjnym, który otrzymałeś wraz z towarem, a wada, która wystąpiła, objęta jest gwarancją i nie upłynął jeszcze jej okres.

REKLAMACJE

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, a towar nabyłeś jako konsument, masz prawo złożyć reklamację na podstawie ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. „o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego”. Co do zasady, wadliwy towar powinien zostać odesłany do sprzedawcy, aby umożliwić mu zbadanie zasadności reklamacji.

Do przesyłki dołącz formularz reklamacyjny.W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków.

ADRES DO REKLAMACJI

Małgorzata Lisiak
Kąkolowa 45a
04-848 Warszawa

ZWROT PRODUKTU – GWARANTOWANE 14 DNI NA ZWROT

Masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty jego otrzymania, bez podawania przyczyny zwrotu jeśli zakupu dokonywałeś jako konsument.

Pamiętaj:

  • Jeśli chcesz zwrócić towar, powinieneś w terminie 14 dni od jego otrzymania, złożyć najlepiej na piśmie chęć rezygnacji z zakupu towaru, możesz do tego użyć formularza odstąpienia od umowy kupna, a następnie odesłać do nas to oświadczenie wraz z towarem.
  • Produkt, w miarę możliwości powinien posiadać oryginalne opakowanie i być w stanie niezmienionym, chyba że zmiana ta powstała na skutek sprawdzenia jakości, kompletności i funkcjonowania towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas zwracanego towaru, otrzymujesz zwrot ceny uiszczonej tytułem nabycia towaru wraz z kosztami przesyłki.

ADRES DO ZWROTU

Małgorzata Lisiak
Kąkolowa 45a
04-848 Warszawa
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl