Promocje
Bransoletka ze srebra tybetańskiego regulowana
Bransoletka ze srebra tybetańskiego regulowana
35,00 zł 26,25 zł
szt.
Srebro tybetańskie - bransoletka z Nepalu z mantrą
Srebro tybetańskie - bransoletka z Nepalu z mantrą
35,00 zł 26,25 zł
szt.
Bransoletka miedziana dopasowuje się do ręki
Bransoletka miedziana dopasowuje się do ręki
35,00 zł 26,25 zł
szt.

Maski

Maski orientalne

W naszym sklepie znajdą Państwo niezwykły wybór masek orientalnych z Azji. Zostały one wykonane ręcznie z drewna, laki, metalu lub papier mache. Sprawia to, że każda maska ma nie tylko indywidualny charakter, ale także inaczej prezentuje się w pomieszczeniu.

Maski orientalne ze Sri Lanki

Wśród dostępnych u nas masek orientalnych warto zwrócić szczególną uwagę na zachwycające lankijskie ozdoby. Wykonywane są one z drewna kulczyby wroniego oka (Strychnos nux-vomica), któremu od dawna przypisywane są właściwości magiczne. Same maski są niezwykle kolorowe i precyzyjnie wykonane, a ich wypukłe oczy oraz wystawione języki mają odganiać złe moce.

Drewniane maski z Nepalu

W naszej ofercie znajdą się robione ręcznie przez rzemieślników z Nepalu maski drewniane. Tradycyjnie są one wykorzystywane przez różnorodne grupy etniczne do ozdabiania domostw oraz miejsc świętych. Reprezentują one zarówno wpływ sił magicznych na codzienne życie, jak i opatrzność przodków wobec nas samych.

Maska Buddy i Dakini

Dakini reprezentuje w buddyzmie żeńskie aspekty oświecenia oraz nauczanie poprzez tantrę. Jest częstym elementem wystroju domów buddystów i hinduistów, ale także pasjonatów szeroko pojętego orientu. Wszystkie dostępne u nas maski zostały wykonane ręcznie przez rzemieślników z Nepalu.

Maski indyjskie

Jedną z najczęściej spotykanych indyjskich masek jest ta przedstawiająca dewa Ganesza – patrona powodzenia w podejmowanych przedsięwzięcia oraz opiekuna mądrości. Postać boga o twarzy słonia jest często spotykana w domach ludzi zainteresowanych duchowością, a także kulturą całego subkontynentu indyjskiego.

Szukasz orientalnych masek?

Znajdziesz je u nas!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl