Ozdobna tkanina na ołtarz/wejście Buddyzm

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 30,00 zł

Cena regularna:

30.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość mb.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

TKANINA NA OŁTARZ BUDDYJSKI/NAD WEJŚCIE

 

Pochodzenie: Nepal

 

Wymiary: szerokość 29 cm

                  Tkanina dostępna na metry bieżące. Prosimy wybrać ilość metrów, tkaninę otrzymasz w jednym kawałku.

 

Materiał: poliester, bawełna

Stan: nowa 

      Oryginalny dekoracyjny buddyjski materiał wieszany nad ołtarzem, oknem lub wejściem. W trzech tradycyjnych kolorach: niebieskim, czerwonym i żółtym, ze złotymi wzorami oraz aplikacjami. W odstępach 50 cm zawieszka.

 

COŚ O NAS...

      Pomysł sprowadzania orientalnych akcesoriów narodził się z naszych cudownych podróży do Azji – głównie Nepalu. Owładnięci pasją, która wiodła nas w tajemnicze zakątki świata postanowiliśmy podzielić się skarbami, które co i raz napotykaliśmy na swojej drodze poprzez niesamowitą kulturę krajów Południowego-Wschodu.

 

WYJĄTKOWE I JEDYNE W SWOIM RODZAJU

     Większość akcesoriów, które sprowadzamy dla Was z Azji Południowo-Wschodniej jest niepowtarzalna – jeśli raz znajdzie się w naszym asortymencie prawdopodobnie nigdy nie będziemy posiadać już kopii tej rzeczy. Nasze produkty są ręcznie robione, więc nawet gdyby ktokolwiek chciał odtworzyć produkt nigdy nie będzie to wierna kopia. Wszystko to sprawia, że posiadając orientalne akcesoria z naszego sklepu na pewno będziesz jedyną osobą wśród swoich znajomych, która jest właścicielką/właścicielem tej cudownej i oryginalnej rzeczy! Wartość takiego przedmiotu nigdy nie spadnie, a wręcz wzrośnie z racji na jej unikatowy charakter. 

stupa Swayambhu

Świątynia Swayambhu, Kathmandu, Nepal

Bezpieczeństwo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl