Kadzidła do praktykowania czakry korony / CROWN / Olibanum

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 15,00 zł 15.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Kadzidła naturalne CROWN / czakra / Olibanum

 

Kadzidła przygotowywane ręcznie. Wszystko zgodnie z jogą i ajuwerdą. Ścisłe przestrzeganie starożytnej techniki mieszania składników masala i potężnych ziół, flory i przypraw sprawia, że kadzidło to jest bardzo skuteczne w równoważeniu i wzmacnianiu czakry korony.

 

CHAKRA CROWN Czakra VII Sahasrara / Korony

Kadzidła używane do praktyk buddyjskich i hinduistycznych do pracy z siódmą czakrą tj. czakrą korony. Odpowiada ona za poczucie jedności z Wszechświatem.

 

Działanie: pomaga w praktykowaniu czakry siódmej, czyli czakry korony. 

 

Kadzidła te można używać też jako zapach odświeżający powietrze w pomieszczeniach.

 

Sprowadzone prosto z Nepalu

 

Przyjazne środowisku.

 

Mieszanka cennych ziół himalajskich z przewagą Olibanum.Kadzidło wykonane ręcznie z naturalnych składników najwyższej jakości.

 

Kadzidło należy umieścić wkładając je do otworu na podstawce, a następnie podpalić końcówkę (unosić się ma aromatyczny dym). 

 

Przydatne informacje - kadzidła naturalne CROWN:

 

 • Sposób wykonania: ręcznie robione (handmade)
 • Nazwa : kadzidła CROWN
 • Rodzaj: kadzidła w pałeczkach hinduskie
 • Składniki: mieszanka cennych ziół himalajskich z przewagą Olibanum
 • Działanie: pomaga w praktykowaniu siódmej czakry korony
 • Ekologia: przyjazne środowisku
 • Ilość: 15 sztuk
 • Długość pałeczki: 20 cm
 • Czas palenia: około 45 minut
 • Opakowanie: nadaje się do recyklingu
 • Kraj pochodzenia: Napal

   

Co to czakra i jakie są czakry?

 

Czakra (skr. ćakra) oznacza koło lub wir, ośrodek energetyczny w ciele, czyli miejsce, gdzie krzyżuje się wiele kanałów energetycznych i gromadzi się energia. Istnieje siedem czakr, każdy z takich ośrodków połączony jest z poszczególnymi częściami fizycznego ciała, a także z naszym umysłem i duchowym rozwojem.

 

CHAKRA ROOT Czakra I Muladhata / Korzenia


Pierwsza czakra tj. czakra korzenia. Odpowiada ona za chęć przeżycia i akceptację własnego ciała. Przez swoje powiązanie z żywiołem Ziemi i światem materii, łączy nas z tym co ziemskie i materialne, jest zatem centrum odpowiadającym energetycznie za nasz materialny stan posiadania.

 

CHAKRA NAVEL Czakra II Svadhisthana / Sakralna


Druga czakra tj. czakra sakralna. Odpowiada ona za emocje, twórczość, seksualność.

 

CHAKRA SOLAR PLEXUS Czakra III Manipura / Splotu słonecznego

Trzecia czakra tj. czakra splotu słonecznego. Czakra splotu jest odpowiedzialna za naszą emocjonalność, to także nasze centrum energii, słońce wewnątrz nas, które daje nam witalności i siły.

 

CHAKRA HEART Czakra IV Anahata / Serca

Czwarta czakra tj. czakra serca. Jest to środkowa czakra, która pośredniczy między materią a duchem. Poprzez to centrum energii nawiązujemy czułe i bezinteresowne relacje miłości z innymi ludźmi i otaczającym nas światem.

 

CHAKRA THROAT Czakra V Vishuddha / Gardłowa 

Piąta czakra tj. czakra gardłowa. Czakra ta jest źródłem naszej ekspresji werbalnej i daje możliwość wypowiadania wyższej prawdy.

 

CHAKRA THIRD EYE Czakra VI Adjna / Trzecie oko

Szósta czakra tj. czakra czoła, zwana też Trzecim Okiem. Za pośrednictwem tej czakry analizujemy, słuchamy głosu intuicji, a przede wszystkim jesteśmy w stanie postrzegać to co jest niedostępne dla innych zmysłów (postrzeganie pozazmysłowe).

 

CHAKRA CROWN Czakra VII Sahasrara / Korony

Siódma czakra tj. czakra korony. Odpowiada ona za poczucie jedności z Wszechświatem.

 

Kadzidła w pałeczkach hinduskie - jak ich używać?

 

Weź do ręki pałeczkę i umieść pałeczkę w specjalnej dziurce (dość małej) na podstawce i podpal końcówkę pałeczki. Nie powinna się palić żywym ogniem, a żarzyć. Z pałeczki unosić się będzie aromatyczny dym.

 

Dlaczego właśnie kadzidła z Nepalu?

 

Przede wszystkim warto kupować kadzidła pochodzące z Nepalu, dlatego iż są w 100% naturalne, nieuzależniające, nietoksyczne, produkowane ręcznie z najwyższą dbałością.

 

Normą jest ich naturalność, ale podkreślić należy również, że  kadzidła te często nie zawierają ekstraktów odzwierzęcych oraz nie zawierają bambusa. Używając ich dbamy o środowisko oraz o zwierzęta.

 

Dodatkowo kupując kadzidła sprowadzane z Nepalu wspieramy tybetańskich uchodźców uciekających przed chińskim reżimem. Kadzidła te są produkowane w małych przyświątynnych manufakturach, w których to uchodźcy znajdują schronienie.

 

Co więcej mamy pewność co do działania leczniczego kadzideł. Opracowane są według tradycyjnych buddyjskich medycznych metod.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl