kadzidła CHAKRA INCENSE / zestaw 7 opakowań / 7 czakr / Nepal

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 72,00 zł 72.00
ilość zestaw

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 

ZESTAW 7 OPAKOWAŃ KADZIDEŁ - CHAKRA INCENSE - WSZYSTKIE CZAKRY

 

         CZAKRA (skr. ćakra) oznacza koło lub wir, ośrodek energetyczny w ciele, czyli miejsce, gdzie krzyżuje się wiele kanałów energetycznych i gromadzi się energia. Istnieje siedem czakr, każdy z takich ośrodków połączony jest z poszczególnymi częściami fizycznego ciała, a także z naszym umysłem i duchowym rozwojem.

 

 

CHAKRA INCENSE - ROOT Czakra I Muladhata / Korzenia


Kadzidła używane do praktyk buddyjskich i hinduistycznych do pracy z pierwszą czakrą tj. czakrą korzenia. Odpowiada ona za chęć przeżycia i akceptację własnego ciała. Przez swoje powiązanie z żywiołem Ziemi i światem materii, łączy nas z tym co ziemskie i materialne, jest zatem centrum odpowiadającym energetycznie za nasz materialny stan posiadania.

 

CHAKRA INCENSE - NAVEL Czakra II Svadhisthana / Sakralna


Kadzidła używane do praktyk buddyjskich i hinduistycznych do pracy z drugą czakrą tj. czakrą sakralną. Odpowiada ona za emocje, twórczość, seksualność.

 

CHAKRA INCENSE - SOLAR PLEXUS Czakra III Manipura / Splotu słonecznego

Kadzidła używane do praktyk buddyjskich i hinduistycznych do pracy z trzecią czakrą tj. czakrą splotu słonecznego. Czakra splotu jest odpowiedzialna za naszą emocjonalność, to także nasze centrum energii, słońce wewnątrz nas, które daje nam witalności i siły.

 

CHAKRA INCENSE - HEART Czakra IV Anahata / Serca

Kadzidła używane do praktyk buddyjskich i hinduistycznych do pracy z czwartą czakrą tj. czakrą serca. Jest to środkowa czakra, która pośredniczy między materią a duchem. Poprzez to centrum energii nawiązujemy czułe i bezinteresowne relacje miłości z innymi ludźmi i otaczającym nas światem.

 

CHAKRA INCENSE - THROAT Czakra V Vishuddha / Gardłowa 

Kadzidła używane do praktyk buddyjskich i hinduistycznych do pracy z piątą czakrą tj. czakrą gardłową. Czakra ta jest źródłem naszej ekspresji werbalnej i daje możliwość wypowiadania wyższej prawdy.

 

CHAKRA INCENSE - THIRD EYE Czakra VI Adjna / Trzecie oko

Kadzidła używane do praktyk buddyjskich i hinduistycznych do pracy z szóstą czakrą tj. czakrą czoła zwaną też Trzecim Okiem. Za pośrednictwem tej czakry analizujemy, słuchamy głosu intuicji, a przede wszystkim jesteśmy w stanie postrzegać to co jest niedostępne dla innych zmysłów (postrzeganie pozazmysłowe).

 

CHAKRA INCENSE - CROWN Czakra VII Sahasrara / Korony

Kadzidła używane do praktyk buddyjskich i hinduistycznych do pracy z siódmą czakrą tj. czakrą korony. Odpowiada ona za poczucie jedności ze Wszechświatem.

 

 

Zestaw zawiera 7 trójkątnych opakowań:

w każdym opakowaniu mała drewniana podstawka

Ilość sztuk w opakowaniu: 19

Długość: 16 cm

Pochodzenie: Nepal

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl